Ankara Çankaya İkinci El Eşya Alanlar

Firmamız Ankara Çankaya ilçesinde ikinci el eşya alanlar konusunda uzun yıllar başarıyla hizmet vermektedir. Çankaya ve civarında bulunan ikinci el eşyalarınızı adresinizden teslim alıyoruz. Ödemenizi nakit olarak anında yapıyoruz. Firmamız Ankara spot ikinci el eşya konusunda uzman personeliyle uzun yıllardır başarıyla faaliyet göstermektedir. İkinci el eşya alım satım piyasasında güvenilir lider firmalardandır.

Hemen bizi arayın

Çankaya'da Her türlü 2 el eşya alıyoruz

Elinizdeki her türlü eski veya yeni eşya için bizden teklif isteyebilirsiniz. Eşyalarınızın fotoğraflarını bize gönderip teklif isteyebilrsiniz. Telefon numaramızdan arayarak da 2 el eşyalarınız hakkında ekibimize bilgi verebilirsiniz. İkinci el mobilya, beyaz eşya, televizyon, bilgisayar vb. eşyaların yanında antika veya tarihsel değeri olan eşyalarınız için de bizimle bağlantı sağlayabilirsiniz.

İkinci el eşya konusunda aklınıza takılan sorular için veya bilgi almak için bizimle her zaman irtibata geçebilirsiniz. Teklifimizde anlaşmamız halinde eşyaları adresinizden teslim alıyoruz. Tekliflerimiz sadece firma bünyesinde hazırlanır ve başka kimseyle paylaşılmaz. Bölgenizden sorumlu ekibimiz kısa sürede sizinle iletişime geçip gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır.

Çankaya ikinci el eşya alanlar

İkinci el eşyanız için yüksek fiyat

Kullanılmış veya hiç kullanılmamış eşya ve ürünleriniz için frmamızdan teklif isteyebilirsiniz. Eski eşyalarınızı piyasa değerinden satın alıyoruz. Satışına karar verdiğiniz eşyalarınızın fotoğrafları bünyemizde çalışan konusunda tecrübeli personelimiz tarafından değerlendirilir. Spot eşya alım satım konusunda uzun süre çalışmış uzman personelimiz eşyalarınız için piyasa değerinde teklif sunacaklardır.

Bölgenizden sorumlu ekibimiz kısa sürede sizinle iletişime geçip gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır. Piyasa şartlarına göre en doğru ve gerçekçi fiyat teklifinin gönderileceğinden emin olabilirsiniz. Süreci başlatmak adına bizi arayıp ikinci el eşyalarınızın fotoğraflarını gönderebilir ya da kısaca bilgi verebilirsiniz.

Sarışen 2. El Eşya hakkında

Firmamız, Ankara merkezli olarak uzun yıllardır bu sektörde faaliyet göstermektedir. Müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden bir firmadır. Uzman ekibiyle birlikte her zaman yanınızdadır. Her türlü şikayet ve önerilerinizi merkezimizi arayarak iletebilirsiniz. Detaylı bilgi için firma tanıtım sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ankara içinde her yere servisimiz vardır, geniş servis ağı ve uzman personeliyle firmamız hizmetinizdedir.

Her türlü anlaşmazlık durumunda merkezimizi arayarak gerekli bilgilendirmeyi yapabilirsiniz. Sorunlar en kısa sürede sizleri mağdur etmeyecek şekilde çözülecektir. Siz müşterilerimize en doğru hizmeti sağlamak için çaba göstermekteyiz.

Çankaya ikinci el eşya

Ankara içi tüm ilçe ve semtlere hizmetimiz vardır. Çankaya bölgesindeki eski eşyalarınızı yerinden alıyoruz. Eşyalarınızın ödemesi nakit olarak yapılır. Satın alma kriterlerimiz doğrutlusunda tüm eski eşyalarınızı satın alabiliriz. Özellikle az kullanılmış eşyalarınız için sizlere mağdur etmeyecek fiyat teklifimiz olacaktır.

Telefon numaramızı arayarak veya fotoğraf göndererek anında teklif alabilirsiniz.

Teklifimiz sizin için de uygun olursa uygun bir zamanda eşyalarınız bulunduğu adresten teslim alınacaktır. Tüm süreç sıkıntısız ve mümkün olduğunca en kısa sürede tamamlanacaktır.

Spot eşya talebiniz varsa

Yeni büro açtınız ve toplu halde büro mobilyalarına ihtiyacınız var. Bizi arayarak veya mağazımızı ziyaret ederek ihtiyaç duyduğunuz tüm eşyaları temin edebilirsiniz. Satın aldığınız eşyalarınızı adresinize teslim ediyor ve kurulumlarını yapıyoruz.

Ayrıca ihtiyacınız olan eşyaları bize bildirirseniz elimizde sizin için uygun olabilecek eşyaların bilgilerini ve fotoğraflarını sizinle paylaşabiliriz. İsterseniz instagram hesabımızdan elimizdeki ikinci el eşya fotoğraflarını takip edebilirsiniz.

İkinci el eşya konusu her ne olursa olsun dikkat edilmesi gereken konulardandır. Bu konuda yazdığımız bilgilendirici yazı (ikinci el eşya alırken dikkat edilmesi gerekenler) size karar vermenizde yardımcı olacaktır. İkinci el eşya almadan önce mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Kolayca alım satım yapın

Çankaya bölgesinde oturuyorsunuz ve eski eşyalarınızı satmaya karar verdiniz. Bizimle iletişime geçmeden eşyalarınızın satışına karar vermeyin. Sizin için en yi teklifi vereceğimizden emin olabilirsiniz.

  • Bizi arayarak eşyalarınız hakkında bilgi verin,
  • Sizin için en iyi teklifi gönderelim,
  • Bölgenizden sorumlu olan ekibimiz bağlantıya geçsin,
  • Eşyalarınızı bulunduğu adresten teslim alalım,
  • Ödemenizi anında nakit olarak yapalım

Birlikte çalışmak dileğiyle.