Pursaklar İkinci El Eşya Alanlar

Pursaklar ilçesindeki tüm eski veya yeni ikinci el eşyalarınızı yüksek bedellerden satın alıyoruz. Sizin için uygun olan bir zaman diliminde ekibimiz adresinizden eşyaları teslim alır ve ödemeniz anında nakit olarak yapılır. Pursaklar ikinci el eşya alanlar olarak bizden de  teklif almadan eski eşya ve ürünlerinizin satışını yapmayın. İkinci el eşya konusunda tecrübeli arkadaşlarımız kısa sürede size teklifimizi ileteceklerdir. Sizin için uygun olursa eşyalarınızı yerinde görerek de teklifimizi anında iletebiliriz.

Hemen bizi arayın

Bizim teklifimizi görmeden ikinci el eşya satışı yapmayın

Ankara'nın her yerine servisimiz ve hizmetimiz vardır. Eşyalarınız bulundukları adresten teslim alınır. Nasıl olursa olsun her türlü eşya için teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımızın belirledikleri satın alma kriterlerimize uyan her tür eşyayı satın alabiliriz. Eski eşyalarınızın satışına karar verdiğinizde bizimle de görüşmeyi unutmayın. Konusunda tecrübeli ve güleryüzlü personelimizle sizlere her türlü konuda yardım etmek için hazırız..

Anlaşmaya varıldığı taktirde eşyalarınız bölgenizden sorumlu servisimiz tarafından teslim alınır. Yılların tecrübesiyle firmamız her türlü konuda size yol gösterip yardımcı olacaktır. Merkezimiz bu süreci çok yakından takip edecek ve bu süre zarfında herhangi bir sıkıntı olmaması için gerekli çabayı gösterecektir. Her türlü problem veya sıkıntıda sizin lehinize karar verileceğinden emin olabilirsiniz.

Pursaklar ikinci el eşya alım satım, mutlaka bizi arayın

Her türlü eşya alınır ve satılır

Elinizdeki tüm eski mobilya, elektronik eşya, antika için bizden teklif almanız mümkündür. Uzmanlarımızın alımına karar verdiği eşyalarınızı yüksek fiyatlardan satın alıyoruz. Mobilya, koltuk takımı, yatak odası takımı, yemek masası takımı, buzdolabı, antika eşya, televizyon, LCD, led tv, laptop (Dizüstü bilgisayar), avize vb. kriterlerimize uyan her eşyayı satın alabiliriz.

Bize her türlü ikinci el eşya için başvurabilirsiniz. İsterseniz sadece eşyalarınızın yaklaşık piyasa fiyatlarını öğrenmek için de bizimle bağlantıya geçebilirsiniz. Eşyalarınızın birkaç açıdan çekilmiş fotoğraflarını bize gönderebilirseniz fiyat tekliflerimiz çok daha doğru ve yüksek olacaktır. Satış süreçlerimiz sizleri sıkıntıya sokmayacak şekilde hızla gerçekleştirilir. Bölgenizden sorumlu ekibimiz en kısa sürede sizinle bağlantıya geçer ve süreci hızla sonlandırır.

İkinci el eşya satın almak isterseniz

Sarışen 2. El Eşya olarak sizleri en iyi hizmeti sunmak için çabalamaktayız. Mağazalarımızı ziyaret ederek her türlü ihtiyacınızı uygun bütçelerle satın alabilirsiniz. Evinizin veya ofisinizin temel ihtiyaçlarını (Oturma takımı, yemek takımı, koltuk, sandalye, televizyon, buzdolabı vb.) uygun fiyatlarla sağlayabilirsiniz. Bizimle görüşmeden ikinci el eşya satın almayın.

İkinci el mobilya satın alırken dikkkat edilmesi gereken konulara değindiğimiz yazımız da size ikinci el eşya alımı konusunda yol gösterecektir. Ankara içinde ikinci el eşya satın almak isterseniz mutlaka bizimle bağlantıya geçin. Uygun fiyat avantajlarından yararlanın. Satın alınan eşyalar istediğiniz adrese teslim edilir ve kurulumları ücretsiz olarak tarafımızdan yapılır. Spot eşya ihtiyacınız varsa da bizi arayabilirsiniz, elimizdeki ürünlerden sizi haberdar edebiliriz.

Kullanılmamış ikinci el eşya alımı satımı

Hiç kullanılmamış ya da az kullanılmış ikinci el ürünleriniz için yüksek fiyat tekliflerimiz olacaktır. Ankara içinde nerede olursanız olun eşyalarınız adresinizden teslim alınır. Ankara tüm ilçe ve semtlerinde, eski eşya alanlar olarak faaliyet göstermekteyiz.

Eşyalarınızı satmaya karar verdiğinizde mutlaka bizimle de bağlantıya geçin ve teklif alın. Teklif almanız için satmayı düşündüğünüz eşyalarınız hakkında kısaca bilgi vermeniz ya da fotoğraflarını göndermeniz yeterli olur.

Satın alım süreci nasıl gerçekleşir?

Sizlerin göndermiş olduğu eşya fotoğrafları ekibimiz tarafından incelenir. Gerekirse telefon ile arayarak sizden gerekli bazı bilgileri alırlar. Eşyalarınızın kriterlerimize uygunluğu kontrol edilir. Satın alınması uygun görülen eşyalarınız için piyasa şartlarına göre teklifler hazırlanır.

Teklifler size gönderilir. Teklifimiz sizin için de uygun olursa bölgenizden sorumlu servisimiz sizinle bağlantı kurarak en kısa zamanda eşyalarınızı adresinizden teslim alır ve ödemenizi nakit olarak yapar. Herhangi bir sorunuz veya kafanıza takılan bir konu olursa merkezimizle görüşebilir ve gerekli yardımı alabilirsiniz.