Sarışen İkinci El Eşya Hakkında

Sarışen 2. El Eşya, Ankara'da ikinci el eşya alım satım sektöründe yıllardır başarıyla hizmet etmektedir. Eğer ikinci el eşyalarınızı satmayı düşünüyorsanız bizden de teklif almayı unutmayın. Firmamız, konusunda uzman ekibi ile birlikte hizmetinizdedir. Her türlü eski-yeni eşyanız en uygun fiyatla bulundukları adresten teslim alınır.

Hemen bizi arayın

Eski eşya alım satım konusunda lider firma

Fiyatlarımız piyasa şartları gözönüne alınarak sizleri mağdur etmeyecek şekilde belirlenir. Uzman personelimiz eşyalarınızı inceledikten sonra için en doğru fiyatlandırmayı yapacaktır. Firmamız eski eşya alım satım sektörünün lider firmalarındandır. Güleryüzlü ekibimiz ile birlikte yıllardır başarıyla hizmet vermekteyiz.

İkinci el eşya konusunda her türlü konu için bizden yardım alabilirsiniz. Eşyalarınızın değerinin tespiti için de bizimle bağlantıya geçebilirsiniz. Aklınızda hiç soru işareti kalmaması için fiyat teklifimiz ile ilgili detaylı olarak bilgilendirilirsiniz.

Sarışen 2. El Eşya

Eski eşyalarınız için yüksek fiyat

Eşyalarınızın satışını yapmadan önce mutlaka bizi arayın. Cazip fiyat tekliflerimizden yararlanın. Eski eşyalarınızı toplu halde satmayı düşünürseniz çok daha uygun fiyat tekliflerimiz olacaktır. Ankara ikinci el eşya sektörünün lider firmalarından Sarışen 2. El Eşya'dan teklif almadan eski eşyalarınızın satışını yapmayın.

Eşyalarınızın birkaç açıdan çekilmiş fotoğraflarını mesaj olarak bize gönderirseniz anında teklifimizi iletebiliriz. Uzman ekibimiz gönderdiğiniz fotoğrafları inceleyerek, piyasa şartlarına göre en uygun teklifi gönderecektir.

Eşyalarınızı bulundukları adresten teslim alıyoruz

Ankara içinde hangi ilçe veya semtte olursa olsun, satmayı düşündüğünüz eşyaşlarınızı kapınızdan teslim alıyoruz. Sizin için de uygun olan bir zaman diliminde ekibimiz en kısa sürede taşıma işlemini gerçekleştirecektir. Eşya tesliminde ödemeniz anında nakit olarak yapılacaktır.

Sizin için de uygun olursa, teklifimizi eşyalarınızı yerinde görerek de anında verebiliriz. Bizimle bağlantı kurduktan sonra bulunduğunuz bölgeden sorumlu servisimiz eşyalarınızı görmek için adresinize gelecektir. Eğer verdiğimiz teklifi kabul ederseniz alım satım sürecini başlatabilirsiniz. Eşyalarınız en kısa sürede taşınır ve ödemeniz anında yapılır.

Her türlü eski eşya alıyoruz

İkinci el mobilya, ikinci el elektronik eşya, ikinci el televizyon vb. her türlü eşyanız için bizden teklif alabilrsiniz. Konusunda uzman ekibimiz eşyalarınızın piyasa değerlerini hesaplayıp en iyi teklifi gönderecektir. Uzun yıllardır Ankara'da hizmet veren firmamız uzman ekip ve geniş servis ağıyla hizmetinizdedir. İkinci el eşya alım satım konusunda sizlere en iyi çözümleri sunmaya çalışıyoruz.

Eşyalarınızın fotoğraflarını çekip bize gönderin ya da telefon numaralarımızdan eşyalarınız hakkında kısaca bilgi verin. Satın alma kriterlerimize uygun her türlü ikinci el eşyanızı satın alabiliriz. Piyasa şartlarına göre en uygun teklifi göndereceğimizden emin olabilirsiniz. Firma olarak müşteri memnuniyetini önceliğimiz vardır. Fiyat politikasını fırsatçılık üzerine değil dürüstlük üzerine kuran firmamız sizleri mağdur etmeyecek teklifler gönderecektir.

İkinci el eşya satın almak mı istiyorsunuz?

İkinci eşya almak istiyorsanız da bizimle bağlantıya geçebilirsiniz. Bütçenize ve isteklerinize uygun her türlü eşyayı mağazalarımızda bulabilirsiniz. Satın aldığınız eşyalar adresinize teslim edilecektir. Eşyalarınızın kurulumları tarafımızdan ücretsiz olarak yapılacaktır. Spot eşya taleplerinizi de bize iletin. Elimizdeki eşyaların fotoğraflarını ve özelliklerini sizinle paylaşabiliriz.

Yeni açtığınız ofisinizin veya geçici olarak kalacağınız evinizin temel ihtiyaçlarını çok kısa sürede ve çok ucuza temin edebilirsiniz. Elimizdeki spot eşyalardan haberdar olmak için sosyal medyadan da bizi takip edebilirsiniz. Instagram hesabımızdan elimizdeki en son ürünlerin fotoğraflarını görebilirsiniz.