Etimesgut İkinci El Eşya Alanlar

Ankara Etimesgut bölgesindeki ikinci el eski veya yeni eşyalarınızı satın alıyoruz. Az kullanılmış veya hiç kullanılmamış eşyalarınızı satmaya karar verdiyseniz hemen bizi arayıp teklif alın. Uzun yıllardır Ankara merkezli olarak ikinci el eşya sektöründe başarıyla çalışmaktayız. Satmayı düşündüğünüz eşyalarınız için mutlaka bizden teklif almayı unutmayın.

Hemen bizi arayın

Satmayı düşündüğünüz ürünlerin fotoğraflarını bize mesaj olarak veya whatsapp üzerinden gönderin. Gönderdiğiniz fotoğraflar uzman ekibimiz tarafından incelenir ve anında teklif tarafınıza iletilir. Gönderdiğimiz teklif sizin için de uygun olursa ve anlaşmaya varılırsa, bölgenize en yakın ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Bundan sonraki süreç sıkıntısız ve çok hızlı bir şekilde başlayacaktır. Ürünleriniz için en uygun piyasa teklifini aldığınız için gönlünüz rahat bir şekilde arkanıza yaslanıp süreci takip edebilirsiniz.

Etimesgut ikinci el eşya alanlar

Evinizdeki veya işyerinizdeki eşyaları toplu halde satın alabiliriz. Etimesgut ikinci el eşya alanlar olarak en iyi teklifi vereceğimizden emin olabilirsiniz. Her türlü eşya ve ürün için bizden teklif alabilirsiniz. Göndermiş olduğunuz eşya fotoğraflarınız uzman ekibimiz tarafından dikkatlice incelenir ve teklifimiz gönderilir.

İkinci el eski eşya konusunda hizmet veren Sarışen 2. El Eşya, Ankara'nın tüm ilçelerinde olduğu gibi Etimesgut ve civarında da hizmetini sürdürmektedir. Eğer Ankara Etimesgut ilçesinde oturuyorsanız ve eski eşyalarınızı satmaya karar verdiyseniz mutlaka bizimle de görüşmeyi ihmal etmeyin.

Her türlü eski eşya satın alabiliriz.

İster mobilya ürünleri ister beyaz eşya olsun satmayı düşündüğünüz her nevi ürün için bizden teklif alabilirsiniz. Bizi arayarak (0532 051 79 42) eşyalarınız hakkınca kısaca bilgi vererek teklif alabilirsiniz. Eşyalarınızın satış işlemini başlatmak için yetkili bir personelimiz gerekli bilgilendirmeyi tarafınıza yapacaktır.

İkinci el eşya satarken ya da alırken bizden fikir alabilirsiniz (Bkz. İkinci El Eşya Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler). Uzman ekibimiz her konuda size yardımcı olacaktır. Uzun yıllardır ikinci el eşya sektöründeyiz, sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmaktayız. Bünyemizde tecrübeli ve ikinci el eşya konusunda tecrübeli personeller barındırmaktayız. Her türlü konuda uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

Eşyalarınıza piyasa şartlarına göre en uygun teklifi vermek için çalışıyoruz. Bölgenizden sorumlu ekibimiz sizinle iletişime geçip en kısa sürede teklifimizi iletecektir. Bizi aramadan ve teklif almadan eşyalarınızı satışına karar vermeyin.

Arayın, bilgi verin

Telefon ile (0532 051 79 42) arayarak eşyalarınız hakkında kısaca bilgi verin. Gerekirse ekibimiz eşyaların bulunduğu yeri ziyaret ederek de teklif verebilir. Eşyalarınızın birkaç açıdan çekilmiş fotoğrafları da bizim için yeterli olacaktır. Fotoğralarınızın dikkatlice incelenir ve piyasa değerleri saptanır. Ekibimiz tarafından mümkün olan en üst bedeller tespit edilmeye çalışılır. Ortalama piyasa şartlarına göre en iyi teklifin verildiğinden emin olabilirsiniz.

Eşyalarınızı bulunduğu yerden alalım. Sizlere hiç bir sıkıntı yaşatmadan 2. el eşyalarınızı bulunduğu adresten teslim alacağız. Sizin için uygun olan bir saatte taşıma işlemi gerçekleştirilecektir.

Spot eşya satın almak istiyorsanız

Spot eşya veya ikinci el eşya ihtiyacınız varsa da bizimle iletişime geçebilrsiniz. İhityaçlarınız doğrultusunda elimizdeki eşyaların özelliklerini ve fotoğraflarını sizinle paylaşarak fikir sahibi olmanızı sağlayabiliriz. Satın aldığınız eşyaları adresinize ücretsiz olarak teslim ediyoruz.

Dilerseniz mağazalarımızı ve depolarımızı ziyaret ederek ihtiyaç duyduğunuz eski eşya ve ürünleri satın alabilirsiniz. Eşyalarınızın ihtiyaç doğrultusunda kurulumları tecrübeli personelimiz tarafından yapılacaktır. Bu süreçte herhangi bir ekstra ücret talep edilmez.

Bizi arayın hemen teklif alın

Etimesgut bölgesindeki ikinci el eşyalarınızı piyasa değerinden satın alıyoruz. Eşyalarınızın satışına karar verdiğinizde mutlaka bizden de telif almayı unutmayın.

  • Bizi arayıp eşyalarınız hakkında kısaca bilgi verin, fotoğraf gönderin,
  • Teklifimiz verelim, sizin için de uygunsa gelip teslim alalım,
  • Ödemenizi eşya tesliminde nakit olarak yapalım

Birlikte çalışmak dileğiyle.