Ankara Yenimahalle İkinci El Eşya Alanlar

Yenimahalle ilçesinde oturuyorsanız ve eski eşyalarınızı satmaya karar verdiyseniz.  Yenimahalle ikinci el eşya alanlar olarak mutlaka bizden de teklif alın. İkinci el eşya veya yeni ürünlerinizi yüksek bedellerden satın alıyoruz. Eşyalarınız için hemen teklif isteyin. Bizim teklifimizi de değerlendirmeden satışa karar vermeyin.

Yenimahalle ikinci el eşya alanlar olarak uzun yıllar bu alanda hizmet veren firmamız sizin için en uygun teklifi gönderecektir. Ankara içinde tüm semtlere servisimiz mevcuttur, eşyalarınızı adresinizden teslim alıyoruz ve ödemenizi anında yapıyoruz.

Hemen bizi arayın

Uzun yıllar bu sektörde çalışmış tecrübeli personelimiz eski eşya ve ürünlerinizi en iyi şekilde değerlendirip uygun teklifleri tarafınıza en kısa sürede iletecektir. Ankara'nın her yerine hizmetimiz mevcuttur (Akyurt, Altındağ, Çankaya, Çubuk, Etimesgut, Gölbaşı, Kahramankazan, Keçiören, Pursaklar, Sincan ve diğerleri), tüm ilçelerden sorumlu ekiplerimiz vardır.

Yenimahalle ikinci el eşya alım satımı

Her türlü ikinci el eşya için teklif isteyebilirsiniz

İkinci el mobilya grupları, beyaz eşya, büro eşyaları, antika vb. her nevi eşyayı satın alıyoruz.. Eşyalarınız hakkında bizi kısaca bilgilendirin (0532 051 79 42) anında teklif alın. Satış öncesi ve sonrası bölgenizden sorumlu ekibimiz size yardımcı olacaktır. Elinizdeki her türlü ürün için bizimle bağlantıya geçebilirsiniz, satın alma kriterlerimiz doğrultusunda size gerekli bilgiler verilecektir.

Az kullanılmış veya hiç kullanılmamış eşya veya ürünleriniz için yüksek fiyat teklifimiz olacaktır. Önerileriniz bizim için değerlidir. Fikir almak için de bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.. Uzman personelimizin değerlendirmesi neticesinde uygun olan tüm eski eşya ve ürünlerinizi piyasa değerlerinden satın alıyoruz. Geniş servis ağımız ile Ankara'da her noktada hizmet vermekteyiz.

Hakkımızda

Sarışen İkinci El Eşya, yıllardır Ankara'da hizmet vermektedir. Sizlerin memnuniyeti ve desteğiyle yolumuza başarıyla devam ediyoruz. Firmamız güleryüzlü ve uzman personeliyle her zaman yanınızdadır. Konusunda tecrübeli personelimiz satmayı düşündüğünüz ikinci el eşya ve ürünleriniz için piyasa şartlarına göre en doğru teklifi göndereceklerdir. Hiç kullanılmamış veya çok az kullanılmış eşyalarınız için çok uygun tekliflerimiz olacaktır. Bizden teklif almadan veya bize danışmadan kesinlikle eşyalarınızın satışını onaylamayın.

Eşyalarınız hakkında bilgi verin

Eşya satışına karar verdiyseniz, bizden de mutlaka teklif almanızı öneririz. Telefon numaramızı arayarak anında teklif alabilirsiniz. Satmayı düşündüğünüz eşyaların birkaç açıdan çekilmiş fotoğraflarını bize gönderirseniz teklifimiz çok daha yüksek ve doğru olacaktır. Özellikle az kullanılmış eşyalarınız için sizleri mağdur etmeyecek satın alımlar yapıyoruz. Mutlaka bizden de teklif almayı unutmayın.

Eğer teklifimiz sizin için de uygun olursa, bölgenizden sorumlu ekibimiz sizinle bağlantıya geçecektir. Sizin için de uygun olan bir saat diliminde eşyalarınız bulunduğu adresten teslim alınacaktır. Ödemeler eşya tesliminde nakit olarak yapılır. Her türlü sıkıntı ve uyuşmazlıklarda merkezimizle anında görüşüp çözüm talep edebilirsiniz.

İkinci el eşya almak istiyorsanız

Yeni eve taşındınız, yeni eşyalar almadan önce bir müddet ikinci el eşya kullanmayı düşünüyorsunuz. Eviniz için ihtiyaç duyacağınız spot eşya veya ikinci el ürünleri mağazamızdan çok kısa sürede temin edebilrsiniz. İsterseniz elimizdeki size uygun olacak eşya gruplarının fotoğraflarını paylaşabiliriz. Yeni açtığınız ofisiniz için veya kısa bir süreliğine Ankara'da açtığınız eviniz için tüm ikinci el eşya grubunu bizden tedarik edebilirsiniz.

Satın aldığınız tüm ürünler Ankara'nın neresinde olursanız olun adresinize teslim edilecektir. Gerekirse eşyaların kurulumu personelimiz tarafından ücretsiz olarak yapılacaktır. Sizlere her türü kolaylığı sağlamak için çaba göstermekteyiz. Firmamızın ana felsefesi müşteri memnuniyeti esasına dayanmaktadır.

Telefon ile ara hemen teklif al

İkinci el eşyalarınızı çok kısa sürede elden çıkarabilirsiniz. Bizi arayın, eşyalarınız hakkında kısaca bilgi verin, teklif verelim, adresinizden teslim alıp, ödemenizi yapalım.

  • Fotoğraf gönder,
  • Teklif al,
  • Bölgenizden sorumlu ekibimiz sizi arasın,
  • Eşyalarınız adresinizden teslim alınsın,
  • Anında ödemeniz yapılsın,
  • Ankara içinde her yere servisimiz vardır

Birlikte çalışmak dileğiyle.